HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyÁČKO UKONČILO ZÁPAS V NASTAVENÍ

ÁČKO UKONČILO ZÁPAS V NASTAVENÍ

ÁČKO UKONČILO ZÁPAS V NASTAVENÍ

1.NHBL: HBK Bulldogs Brno - HBC Malenovice 4:3p (1:1, 2:1, 0:1; 1:0)
 
Branky a nahrávky: 1. Hudec (Fišar), 19. Klíma (Hudec, Baláč), 21. Baláč (Klíma, Toman), 50. Klíma (Fišar) - 13. Hradil (Hink, Brázdil), 27. Havlík (Nohál, Heralt), 32. Hradil (Brázdil).
 
Rozhodčí: Zbořil, Ščudla. Vyloučení: 6:7, z toho Ševčík (hos.) OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 40:23.
 
Sestava domácích: Sterenčák (Makara) - Broulík, Heide, Nazad, Zbranek - Baláč "C", Fišar, Hudec, Klíma, Kuntoš, Šír, Skřivánek, Toman, Valko F..
Sestava hostí: Polišenský (Opavský) - Kalivoda, Lečbych, Lišaník, Vingárek, Zlámal - Brázdil, Havlík, Heralt, Hink, Hradil, Huťka "C", Machálek, Nohál, Ševčík.
 
Brno, ač mělo v utkání s Čamlíky téměř dvojnásobnou střeleckou převahu, nedokázalo urvat všechny tři body. Hosté dokonce smázli dvougólové manko, které nabrali v průběhu druhé třetiny. Vítězná šňůra Buldoků ale ještě nekončí, neboť v prodloužení rozhodl Jakub Klíma. Prvoligovou premiéru v tomto klání zažil útočník z brněnského béčka, Jiří Kuntoš.
 
Ohlas trenéra: "Soupeř si po zásluze odvezl bod. Mysleli jsme si, že se porazí sám a za statečný a bojovný výkon po zásluze bod bere. My jsme se celý zápas trápili s koncovkou a vyjma Vráti Fišara nebyl žádný z útočníků, který by neztroskotal na hostujícím brankáři samostatně "zoči voči". Doufám, že toto varování nás dostane opět do "provozní teploty"."