HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czB týmPříspěvkyZDENĚK HEJMAL: NAŠI HRU BYCH SI VŽDY PŘEDSTAVOVAL TAK, JAKO VE DRUHÉ TŘETINĚ PROTI SKJ

ZDENĚK HEJMAL: NAŠI HRU BYCH SI VŽDY PŘEDSTAVOVAL TAK, JAKO VE DRUHÉ TŘETINĚ PROTI SKJ

ZDENĚK HEJMAL: NAŠI HRU BYCH SI VŽDY PŘEDSTAVOVAL TAK, JAKO VE DRUHÉ TŘETINĚ PROTI SKJ

Polovina podzimu je za námi a prozatímní průběh sezóny Buldoků "B" zhodnotil v následujícím interview hrající kouč Zdeněk Hejmal. Brněnská záloha se v tomto ročníku již střetla se všemi soupeři ze svého regionu a zítra proti Sudoměřicím odstartuje druhou čtvrtinu základní části. Nyní si můžete přečíst obsah rozhovoru.
 
ZDENY, DALO SE URČIT, V ČEM BYL HLAVNÍ PROBLÉM PŘI VAŠICH PRVNÍCH ZÁPASECH TÉTO DRUHOLIGOVÉ SEZÓNY?
Asi bych neřekl, že byl nějaký problém. Pravda je taková, že v prvních zápasech jsme měli poslepovanou sestavu, ale tak to občas prostě je.
 
BYLO PRO VÁS ZKLAMÁNÍM, ŽE JSTE Z ČESKÉHO POHÁRU OPĚT VYPADLI PO 1. KOLE? CÍTILI JSTE VĚTŠÍ ŠANCI NA POSTUP NEŽ PŘED ROKEM?
Neřekl bych zklamání. Zápas měl svou kvalitu, byl víc než vyrovnaný a vyhrál šťastnější tým.
 
JAKÝ JSI MĚL POHLED NA VÍTĚZNÉ UTKÁNÍ PROTI JIHLAVSKÉMU SK? PLNILI KLUCI TVÉ POKYNY DLE PLÁNU?
Výhra proti SK je cenná. Kluci nastoupili zbytečně nervózně, a proto jsem je po první třetině nabádal, aby se uklidnili a nebáli se hrát. Do druhé třetiny nastoupili úplně jinak a bylo na nich vidět nasazení, chuť a že si to správně užívají. Tak bych si představoval naši hru vždy. Kluci rozhodli právě ve druhé třetině a zápas zaslouženě urvali pro sebe. A já jim za to děkuji.
 
MÁTE V PLÁNU NASAZOVAT I PO CELÝ ZBYTEK SEZÓNY 2.NHBL BORCE Z ÁČKA, CO ZA VÁS MOMENTÁLNĚ HRAJÍ?
Jak už jsem několikrát řekl, spolupráce mezi "A" a "B" týmem funguje. Pokud kluci mají chuť nebo se potřebují udržet v zápasovém tempu, je možné, že za nás naskočí.
 
JSI SPOKOJEN S ADAPTACÍ JIRKY HOVORKY A RIČIHO ZÁVODSKÉHO, KTEŘÍ JEŠTĚ LONI HRÁLI V JUNIORCE?
Oba kluci zapadli dobře. Já osobně jim věřím a i proto jim dávám prostor v první formaci. Jsem přesvědčen, že pokud nepoleví, budou brzo tvořit kostru týmu a očekávám, že se budou objevovat i v "A" týmu. Je to jen na nich.
 
CO SE Z VAŠÍ STRANY DALO LÉPE PROVÉST V UTKÁNÍ S FLYERS, KTERÉ JSTE ODEHRÁLI V NEDĚLI?
Těch věcí tam bylo víc. Zápas jsme nezvládli takticky a dělali jsme až moc individuálních chyb. Se vším respektem k soupeři říkám, že jsme měli urvat výhru. Flyers jsou velezkušeným týmem, ale se sestavou, jakou jsme v tomto utkání měli, je pro mě prohra zklamáním.