HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czB týmPříspěvkyŠTĚPÁN MUCHA: ROZPIS SE NÁM RÝSUJE, NEMŮŽEME SE DOČKAT PRVNÍHO ZÁPASU

ŠTĚPÁN MUCHA: ROZPIS SE NÁM RÝSUJE, NEMŮŽEME SE DOČKAT PRVNÍHO ZÁPASU

ŠTĚPÁN MUCHA: ROZPIS SE NÁM RÝSUJE, NEMŮŽEME SE DOČKAT PRVNÍHO ZÁPASU

Kratší předsezónní interview jsme provedli se Štěpánem Muchou. Jaký má tento snaživý bek pohled na současnou letní přípravu a koho rezerva Bulldogs přivítala ve svém kádru? To se dozvíte níže.
 
MRZÍ VÁS V "B" TÝMU, ŽE JSTE NAKONEC NEBYLI SOUČÁSTÍ TRADIČNÍCH TURNAJŮ ORSZÁGH CUP A BENKSTON CUP?
Samozřejmě nás to mrzí. Vždycky jsme na těchto turnajích tvořili super partu a bylo to vždy poskládané z Buldoků A, B i juniorů. Ale bohužel covid do toho zasáhl víc, než jsme si přáli.
 
ZÁŘÍ UŽ KLEPE NA DVEŘE. JAK TO VYPADÁ S BUDOUCNOSTÍ JIHOMORAVSKÉ 2. LIGY, V NÍŽ BÉČKO PRAVIDELNĚ NASTUPUJE? HODONÍN PŘECHÁZÍ DO 1.NHBL, S FLYERS ČI EAGLES TO VYPADALO VŠELIJAK...
S druhou ligou to vypadá dobře. Už se nám pomalu rýsuje rozpis, takže se nemůžeme dočkat prvního zápasu. Je super, že Hodonín má větší ambice a dal dohromady dvě mužstva, A i B. Sám jsem zvědav, jak to zvládnou a přeji jim hodně úspěchů. Co se týče Flyers, roky nezastavíš, ale věřím, že se vždy skvěle připraví. A u Eagles bylo jasné, že to nemohlo dopadnout jinak, než odstoupením. Jak nemáš široký kádr, je těžké udržet ligu.
 
BUDE V NADCHÁZEJÍCÍM ROČNÍKU HRÁT ZA "B" NĚJAKÝ NOVÝ JUNIOR?
Kluci z juniorky si za nás také zahrají, nově jsme přivítali Jirku Hovorku a Ričiho Závodského. Věřím, že nás to posune zase o kousek dál. Jsou to super kluci, pod trenérem Jaškem udělali obrovský kus práce.
 
JAKÉ MÁŠ POCITY Z LETNÍ PŘÍPRAVY ZÁLOŽNÍHO CELKU BULLDOGS?
Pod vedením Fildy Emmera je letní příprava hodně bolavá. (smích)
 
JSI ODHODLÁN SI V NEJBLIŽŠÍ SEZÓNĚ ŘÍCT SVÝMI VÝKONY O VÍCE HRÁČSKÉHO ČASU V 1.NHBL?
Soustředím se hlavně na to, abych u nás v béčku odvedl to, co trenér Zdeny (Zdeněk Hejmal) po mně chce. To je pro mě důležité. Ale samozřejmě za každou šanci v "A" jsem moc rád.