HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyVRATISLAV FIŠAR: CÍTÍME, ŽE MÁME PŘED SEBOU JEŠTĚ VĚTŠÍ VÝZVY

VRATISLAV FIŠAR: CÍTÍME, ŽE MÁME PŘED SEBOU JEŠTĚ VĚTŠÍ VÝZVY

VRATISLAV FIŠAR: CÍTÍME, ŽE MÁME PŘED SEBOU JEŠTĚ VĚTŠÍ VÝZVY

Na závěr sezóny jsme provedli rozhovor s Vráťou Fišarem, který běžně plní roli defenzivního forvarda, ovšem na Final Four byl jedním z těch, co zaskakovali za absentující beky. Pobavili jsme se o posledním hracím víkendu 1.NHBL a také představách o budoucím ročníku této ligy. Příjemné počtení.
 
JAKÉ JSOU V TÝMU POCITY PO ZISKU TOHOTO BRONZU? PŘEVLÁDÁ NADŠENÍ Z PREMIÉROVÉHO CENNÉHO KOVU PRO BULLDOGS "A", NEBO JSTE TUTO ZKRÁCENOU SEZÓNU NEBRALI PŘÍLIŠ VÁŽNĚ?
Převládá určitě nadšení, že po těch několika sezonách, kde se nám dařilo, se konečně podařilo něco vyhrát. I když samozřejmě pokud by to byla klasická sezóna, tak by byl pocit hezčí.
 
CO PODLE TVÉHO NÁZORU ROZHODLO SOBOTNÍ SEMIFINÁLE PROTI SVÍTKOV STARS?
Z mého pohledu to bylo hodně nervózní utkání z obou stran, od nás možná nejhorší výkon v sezóně. Podle mě rozhodlo to, že Svítkov dal první gól a hned na to i druhý. Ve třetí třetině už jsme i po zlepšeném výkonu bohužel nedokázali zápas alespoň vyrovnat.
 
NEDĚLNÍ UTKÁNÍ SE VÁM JIŽ VYDAŘILO MNOHEM LÉPE. NICMÉNĚ BÁLI JSTE SE KE KONCI TROCHU O VÝSLEDEK, JAKMILE PŘIŠLO SNÍŽENÍ A NÁSLEDNÁ PŘESILOVKA PARDUBIC?
V neděli jsme odehráli o poznání lepší zápas, docela rychle jsme se dostali do vedení a zápas kontrolovali. Konec zápasu byl docela v poklidu, přesilovku Pardubic jsme ubránili a díky naší čtyřminutové přesilovce v samém závěru 3. třetiny to už bylo výjimečně z naší strany bez infarktového závěru.
 
ZŮSTANE KÁDR A-TÝMU BULLDOGS VÍCEMÉNĚ STEJNÝ I V PŘÍŠTÍ SEZÓNĚ?
Doufám, že zůstaneme pohromadě tak, jak jsme. Přeci jen všichni cítíme, že máme před sebou ještě větší výzvy.
 
DALŠÍ ROČNÍK 1. LIGY BY SE MĚL ROZDĚLIT NA VÝCHODNÍ A ZÁPADNÍ STRANU, COŽ SNÍŽÍ VŠEM MANČAFTŮM NÁKLADY NA CESTOVÁNÍ. JAK VELKÉ ZVÝŠENÍ POČTU ZÚČASTNĚNÝCH TÝMŮ OČEKÁVÁŠ?
Už máme nějaké informace, že by to mělo být asi 7 týmů v každé “divizi”, což je celkem fajn počet a hlavně bez dlouhých cest.
 
VĚŘÍŠ, ŽE SE NEJBLIŽŠÍ SEZÓNA UŽ BUDE MOCI ODEHRÁT KLASICKÝM FORMÁTEM?
Doufám, všichni se těšíme na pořádnou sezónu, především pak na klasické play-off.