HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czMládežPříspěvkyMladší žáci na zkušené ve Svitavách

Mladší žáci na zkušené ve Svitavách

Tým mladších žáků připravovaný na sezónu 2021/2022 se vydal 6.6. 2021 na turnaj do Svitach, kde se postupně utkal s Českou Třebovou, Letohradem a domácím týmem Svitav. V prvním utkání si tým vybral nováčkovskou daň a než se kluci rozkoukali bylo to 2:0 v první minutě. Poté se tým hrající poprvé ostrý zápas na velkém hřišti ve formátu 5+1 začal pomalu přizpůsobovat tempu hry a hřišti. Do poločasu již branka nepadla. V druhé půli byla hra již vyrovnanější, přesto se buldokům nepodařilo skórovat a soupeř skóre již jen navýšil.

Sestava v prvním utkání Adam Říha - Jakub Cebák, Ondřej Matějka - Denis Šuranský, Marek Umlášek - Michal Polák, Lukáš Olšák, Radek Kočařík - Dominik Maršálek, Jakub Starý, Dominik Barčák

Druhý zápas s Letohradem začal stejně jako ten první, kdy buldoci z první akce inkasovali. Nicméně zápas byl od počátku vyrovaný a buldoci měly místy tlak, který vyústil v branku. Jakub Cebák po vyhraném buly přihrál Lukášovi Olšákovi, který vstřelil první branku buldoků. O konečné prohře 1:3 rozhodla neproměněná přesilovka buldoků a náledně inkasovaná branka v druhé půli ze skryté plachtící střely mezi modrou a červenou čarou, kterou dobře chytajícímu Adamu Říhovi skryl vlastní bránící hráč.

Sestava v druhém utkání Adam Říha - Dominik Barčák, Ondřej Matějka - Denis Šuranský, Marek Umlášek - Radek Kočařík, Jakub Cebák, Lukáš Olšák - Dominik Maršálek, Jakub Starý, Michal Polák

autor: Radek Kočařík, trenér