HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czMládežPříspěvkyMikropřípravka na turnaji ve Svitavách

Mikropřípravka na turnaji ve Svitavách

Mikropřípravka na turnaji ve Svitavách

V neděli 13.6. 2021 se naše, v této sezóně na jižní Moravě neporažená, mikropřípravka vydala prověřit své schopnosti do tradičně silného regionu Čechy - východ. Turnaje se zúčastnilo celkem 8 celků. Naši kluci měli ve skupině Pardubice Svítkov, Letohrad a HAK Pardubice.
V prvních dvou zápasech se Svítkovem a Letohradem mikropřípravka okusila jaké je to prohrát (i to se musí kluci naučit) a to dokonce hned dvakrát zase sebou.
V průběhu třetího zápasu jsme po poradě trenérů kluky trochu přeházeli a rozdali jim "ofenzivnější" noty, kterých se kluci zhostili skvěle a ve třetím zápase porazili HAK Pardubice po pěkném obratu 4:3. Nutno podotknout že v tomto zápase měl soupeř minimálně dvojnásobný počet hráčů možná i trojnásobný.
V posledním utkání nastoupili kluci ještě proti Pirátům z Hradce Králové z druhé skupiny, které kluci, kvůli pěkným červeným dresům a výzdobě, přejmenovali na Hasiče. V ofenzivním utkání stejně početných týmů byl nakonec šťastnější Hradec Králové a vyhrál 3:2.
Vzhledem k předvedené hře a tomu, že se turnaje nezúčastnili dva nejproduktivnější buldočci, nelze turnaj hodnotit jinak než kladně. Absentující produktivní spoluhráče skvěle nahradil náš 5-letý benjamínek Alex Ospalý, který proti HAK Pardubice vsítil svůj první hattrick a díky buldočímu nasazení zakončil turnaj nakonec se 7 góly na kontě!
 
autor: Radek Kočařík, trenér