HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czMládežPříspěvkyZlatá mikopřípravka kralovala na turnaji v Brně s úchvatným skóre 15:2 ve třech zápasech

Zlatá mikopřípravka kralovala na turnaji v Brně s úchvatným skóre 15:2 ve třech zápasech

Zlatá mikopřípravka kralovala na turnaji v Brně s úchvatným skóre 15:2 ve třech zápasech

Report z turnaje

V sobotu 5.6. se pro naše nejmenší hokejbalisty (U8) konečně obnovily soutěžní utkání. Turnaje v Brně se zúčastnily oba brněnské celky a také tým z Kyjova. Prvním zápasem bylo brněnské derby mezi buldoky a Eagles. Zápas s jasnou převahou buldoků a velkou spoustu našich neproměněných šancí skončil těsnou výhrou pro buldoky, kteří se v této sestavě objevili poprvé a museli si trochu zvyknout na systém hry, hřiště a také své spoluhráče.  Po poradě a menším nácviku střelby před dalším zápasem buldoci vysoko přejeli bez inkasované branky v dalším zápase Kyjov.

V odvetě s Eagles, která turnaj zakončila, se buldoci již vezli na vítězné vlně a tentokrát jasně a opět bez inkasované branky zvítězili i v druhém dnešním brněnském derby.

Co však potěší nejvíce je předvedená hra nejmenších buldoků, kteří celý turnaj hýřili velkým a svižným pohybem a přesto, že jich bylo ze všech týmů nejméně byli nejpohyblivější a přidali i pár pěkných nahrávek a každý hráč na turnaji vstřelil gól včetně debutanta Jakuba Janečka.

autor: Radek Kočařík, trenér