HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyJAN EMMER: NAŠE AMBICE V TÉTO SEZÓNĚ JSOU DANÉ. CHCEME SI ZAHRÁT JEŠTĚ CO NEJVÍCE ZÁPASŮ

JAN EMMER: NAŠE AMBICE V TÉTO SEZÓNĚ JSOU DANÉ. CHCEME SI ZAHRÁT JEŠTĚ CO NEJVÍCE ZÁPASŮ

JAN EMMER: NAŠE AMBICE V TÉTO SEZÓNĚ JSOU DANÉ. CHCEME SI ZAHRÁT JEŠTĚ CO NEJVÍCE ZÁPASŮ

Dnes jsme dali dohromady rychlé interview s hlavním trenérem Bulldogs "A", Janem Emmerem. Ten poskytl pár informací o aktuální situaci v týmu, vyhlídkách i ambicích pro zbytek této zkrácené sezóny 1. Ligy.
 
JAK JSTE BYL V ZÁPASE PROTI PARDUBICÍM SPOKOJEN S VÝKONY HRÁČŮ, KTEŘÍ ZA ÁČKO NASTOUPILI POPRVÉ?
Petr Heide za nás již hrál na ALPA Poháru na konci loňské sezóny, a proto jediný, kdo za nás nyní nově nastoupil, byl Vláďa Protiva. A ten splnil přesně má očekávání, tedy zahrál přesně to, co jsem po něm chtěl a zahrál to velmi dobře.
 
V NEDĚLI VÁS ČEKÁ VÝJEZD DO MALENOVIC. JAK SI PODLE VÁS KLUCI PORADÍ S ASFALTEM, NA KTERÉM VÍCE NEŽ ROK A PŮL NEHRÁLI?
Jelikož nás pojede asi malé množství hráčů, vidím problém spíše s teplým počasím a nemožností hrát na 3 útoky. Asfalt bych nyní neřešil, uvidíme.
 
VZHLEDEM K PRŮBĚHU PODZIMU MÁTE JISTĚ VELKÉ AMBICE. JAK VELKOU CENU BY PRO VÁS MĚL PŘÍPADNÝ ZISK ZLATÝCH MEDAILÍ Z TOHOTO ZKRÁCENÉHO ROČNÍKU 1.NHBL?
Naše ambice v dohrávané sezóně jsou jasně dané - chceme si zahrát ještě co nejvíce zápasů. Pokud bychom nějaké velké ambice měli, vzali bychom si do Malenovic 5 hráčů B týmu a B tým bychom nechali posilnit na jihlavský turnaj juniory. To, že to neděláme, je jasný vzkaz pro ty, kteří pořád řeší ambice. Já chci, aby v obou mužských týmech Buldoků panoval klubový duch a to je ta největší ambice - sounáležitost všech hráčů s klubem. Herní ambice jsou pro zbytek sezóny přímo úměrné tomu, že jsme přišli o skoro kompletní obranu (Radek Šíp, Marek Dmytryszyn, Michal Smrž, Štěpán Procházka) a máme zraněné či absentující i útočníky (Kuba Klíma, Martin Makara, Ondra Jelínek, Martin Šmarda). Navíc Lukáš Zbranek na play-off nebude moci, což ještě zvýrazní náš handicap. Přesto velkou ambicí je hrát hokejbal podle našich představ - běhavý, systémový, účelný tak, abychom se co nejvíce a nejlépe připravili do příští sezóny.