HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyCO NA SEBE PROZRADIL TOMÁŠ BALÁČ?

CO NA SEBE PROZRADIL TOMÁŠ BALÁČ?

CO NA SEBE PROZRADIL TOMÁŠ BALÁČ?

Dnešní vydání našeho dotazníku bude s ostříleným forvardem, jenž po skončivším Lukáši Zapletalovi převzal funkci kapitána Bulldogs "A". Pro Tomáše je typické, že skvěle připravuje šance pro spoluhráče, dokáže na hřišti držet nervy na uzdě a nepouští se do konfliktů. Zkrátka umí prokazovat své letité hokejbalové zkušenosti a jde dobrým příkladem, jak má vypadat vyzrálý hráč. Nyní se o něm dozvíte pár zajímavostí.
 
PŘEZDÍVKA: Tomík
DATUM NAROZENÍ: 12.6.1989
VSTUP DO HOKEJBALU: do hokejbalu jsem vstoupil na jaře 2000 (to ještě někteří z mých spoluhráčů nebyli ani na světě) ještě na Srbské do týmu Nářez Brno
POZICE V TÝMU: útočník
POVOLÁNÍ: už nějakou dobu provozuji kavárnu Vídeňka Café
NEJLEPŠÍ VLASTNOST: asi obětavost
NEJVĚTŠÍ ZÁLIBY: samozřejmě, že největší zálibu mám hokejbal; turistika, lední hokej, fotbal a všeobecně kde je zábava a dobrý kolektiv
JÍDLA/NÁPOJE: jídlo určitě svíčková od manželky nebo koleno z Bláhovky (smích), k tomu samozřejmě pivo
FILMY/SERIÁLY: Rocky, Smrtonosná past, Rychle a zběsile a filmy podle skutečné události
ZPĚVÁCI/KAPELY: oblíbené kapely nemám, hudbu poslouchám jakoukoliv, nejsem náročnej, na to máme v kabině jiné specialisty (smích)
SPORTOVCI: Jarda Jágr, Roger Federer, Michael Schumacher
NEJOBLÍBENĚJŠÍ STÁTY/MĚSTA: mám rád naše Brno
ZÁPASY, NA KTERÉ VZPOMÍNÁM NEJRADĚJI: Ve Starém Brně bylo spousta úspěchů, rád na to vzpomínám. Za Bulldogs to bylo určitě předkolo play off 2017/2018 v Jindřichově Hradci, kde jsme druhý zápas nečekaně vyhráli a narychlo jsme si museli hledat ubytování. A nebo v sezoně 2016/2017 domácí výhra na nájezdy s Opavou, která byla v té době skoro k neporažení.
NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCHY NA HŘIŠTI: Myslím, že největším úspěchem byly předchozí 3 sezony. Z týmu, který každou sezonu bojoval o záchranu, jsme dokázali dozrát do týmu, kde jeden bojuje za druhého a svými výkony jsme si získali respekt u ostatních týmů. Doufám, že ten největší úspěch ještě přijde.
NEJOBLÍBENĚJŠÍ SOUPEŘI: Opava, Hostivař
DALŠÍ SPORTOVNÍ TÝMY, KTERÝM FANDÍM: fandím všem týmům z Brna