HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyRETRO ROZHOVOR S MARKEM MEJZLÍKEM

RETRO ROZHOVOR S MARKEM MEJZLÍKEM

RETRO ROZHOVOR S MARKEM MEJZLÍKEM

Ve druhém retro rozhovoru zavzpomínáme na Marka Mejzlíka, jenž absolvoval svůj dosud poslední zápas za Brno dne 31.3.2018. Tenkrát Buldoky po jejich vůbec prvním postupu do play-off 1.NHBL poslal na dovolenou osmifinálový soupeř z Jindřichova Hradce. Nyní je tento rodák z Třebíče již nějakou dobu na soupisce Slzy Přibyslavice, ale kvůli problémům s ramenem toho před pandemií příliš neodehrál. Nejen o tom jsme se pobavili v následujícím interview.
 
Jak se ti v posledních měsících před vynucenou pauzou dařilo na place a jak jsi spokojen s novým stadionem v Okříškách?
Měsíce před pauzou jsem trávil rehabilitací po operaci ramene. Zkoušel jsem i zápas, při kterém je to úplně jiné než na tréninku, ale vše bylo v pohodě. Ze tří odehraných zápasů jsme dvakrát vyhráli a pak přišla zatím nekončící pauza... Stadion i zázemí v Okříškách je opravdu velice povedené.
 
Když ses tehdy přidal k Bulldogs Brno, podařilo se ti hned při svém prvním zápase v 1.NHBL vsítit branku, ačkoli výsledek utkání tehdy nebyl pro Buldoky zrovna příznivý. Pamatuješ ještě na tento okamžik?
Ano, byl to zápas proti Poličce. Pro mě to byl hlavně obrovský rozdíl mezi tím, co jsme hráli v Třebíči za hokejbal, a úrovní Brna. Gól si vybavuji, bylo to pro mě příjemné skórovat hned v prvním zápase. Spadla ze mě nervozita, se kterou jsem do utkání nastupoval.
 
Na co tak nejraději vzpomínáš ze své brněnské etapy?
Nejraději asi vzpomínám na zápasy v Teplicích, Chlumci nad Cidlinou a v Brně proti Přelouči. Díky těmto zápasům se nám podařilo udržet 1. národní ligu.
 
Plánuješ ještě v budoucnu opět nastupovat v buldočím dresu?
Rád bych si ještě zahrál za Brno. Pokud bude čas a možnost, tak určitě.
 
Je naděje, že by to tvoje rodná Třebíč mohla zase oprášit a obohatit alespoň 2. ligu na jižní Moravě?
Nemyslím si, že by se to mohlo stát. Většina kluků, co hrála v Třebíči, skončila. A část šla hrát za Přibyslavice, kde vše funguje tak, jak má, hlavně díky Davidu Fialovi.