HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czB týmPříspěvkyB-TÝM I PO DERBY STÁLE BEZ BODU

B-TÝM I PO DERBY STÁLE BEZ BODU

HBK Bulldogs Brno B x Eagles Brno 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Úvodní třetina duelu přinesla územní i střeleckou převahu Eagles. A byli to právě Orli, kteří otevřeli skóre utkání. V 5.minutě se po asistenci Navrátila prosadil Damián Sova, 0:1. O 5 minut později bylo vyrovnáno, když po asistenci Sáňka prostřelil hostujícího Charváta Šidla. Eagles měli jasně územně navrch. Jak fyzicky, tak i herní.

Druhá třetina gól nepřinesla, nicméně byla o jednom muži. Lukáš Alexa z Bulldogs pochytal všechny nebezpečné střely Eagles a udržoval Bulldogs ve hře.

Třetí třetina byla plná zajímavých zvratů. Nejprve šli na startu 3.třetiny Bulldoci do vedení zásluhou druhého gólů kapitána Šidly, který opět po asistenci Sáňky a Svobody otočil skóre na 2:1 pro domácí. Eagles bušili a bušili, nicméně jistý Alexa držel Bulldogs. Svoji herní převahu využili Orli v čase 40:49, kdy se prosadil věkem teprve prvním rokem dorostenec Jakub Havlásek. A obrat Eagles dokonal o 2 minuty později David Ohainka, který po nahrávce otočil skóre na 2:3, což se už do konce utkání nezměnilo.

Nutno podotknout, že Eagles měli po celý zápas převahu, což potvrzuje taky jasný počet střel 18 ku 34. Eagles jsou tak podzimními druholigovými vládci Brna.

zdroj: RSHB Morava Jih