HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyKDYBYCHOM POKRAČOVALI, NEMĚLI BYCHOM PROBLÉM PORAZIT KOHOKOLIV, MÁ JASNO RICHARD MAKARA

KDYBYCHOM POKRAČOVALI, NEMĚLI BYCHOM PROBLÉM PORAZIT KOHOKOLIV, MÁ JASNO RICHARD MAKARA

KDYBYCHOM POKRAČOVALI, NEMĚLI BYCHOM PROBLÉM PORAZIT KOHOKOLIV, MÁ JASNO RICHARD MAKARA

foto zdroj: kristyo7, Rajče
 
Několik našich prvoligových hráčů z pole již bylo vyzpovídáno na webu ČMSHb a my se rozhodli prohodit pár slov s naší novou brankářskou jedničkou, Rišem Makarou. Ten nám svými postřehy z podzimu zpříjemní dnešní svátek i zbývající dny tohoto roku. Čtěte dále.
 
RIŠO, KONEČNĚ PŘIŠLA SEZÓNA, KDY V BULLDOGS "A" NASTUPUJEŠ V BRÁNĚ PRAVIDELNĚ. JAK JSI ZATÍM TY OSOBNĚ SPOKOJEN SE SVÝMI VÝKONY A PODPOROU OD OBRÁNCŮ?
Som veľmi rád, že som dostal šancu. Síce začiatok sezóny nebol podľa plánov, stretávalo sa nás málo na tréningoch, málo na zápasoch a ani ja som v bráne nebol najistejší. Našťastie prišiel zlom a začalo sa dariť dostávať menej gólov, avšak to pripisujem výborne organizovanej obrane.
 
JE VIDĚT, ŽE JSI TALENTOVANÝ BRANKÁŘ. UTKVĚLY TI Z UPLYNULÉHO PODZIMU V PAMĚTI NĚJAKÉ MIMOŘÁDNÉ ZÁKROKY, KTERÝMI JSI ZABRÁNIL TÉMĚŘ JISTÝM GÓLŮM SOUPEŘE?
Ja sa na jednotlivé zákroky nepozerám, nie to aby som si ich ešte pamätal. Skôr by som vyzdvihol zápasy ako v Mladej Boleslave, kde sa mi chytalo veľmi dobre a takisto doma proti Prahe. Bola to primeraná odplata za prvý zápas, kde som sa moc nevyznamenal…. (smích)
 
S KLUKY JSTE KE KONCI PODZIMNÍ FÁZE NABRALI FORMU A PŘEZIMUJETE NA 5. MÍSTĚ V DIVIZI VÝCHOD. JAKÉ JSOU TVOJE VYHLÍDKY DO JARNÍCH ZÁPASŮ?
Som veľmi rád za to, v akom rozpoložení sme boli na konci jesennej časti. Dovolím si povedať, že keby sme pokračovali, nemali by sme problém poraziť hocikoho. Ja som veľmi ambiciózny, takže na jaro chcem všetkých poraziť. Snáď nás obídu zranenia a nadviažeme na formu z posledných zápasov. Tabuľka je veľmi vyrovnaná, takže každý bod nám v jarnej časti pomôže.
 
JAKÉ MÁŠ PLÁNY PRO ZIMNÍ PŘÍPRAVU?
Prípravu pravdepodobne začnem individuálne, pretože som na Slovensku, ale keď budem v Brne, tak s radosťou sa pripojím k tímu.
 
DÍKY ZA ROZHOVOR, UŽIJ SI ZBÝVAJÍCÍ SVÁTEK A VŠECHNO NEJLEPŠÍ V NOVÉM ROCE!
Jo taky šťastné a veselé!