HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkySE KTERÝMI TÝMY SE LETOS UTKÁME V PRVOLIGOVÉ DIVIZI VÝCHOD?

SE KTERÝMI TÝMY SE LETOS UTKÁME V PRVOLIGOVÉ DIVIZI VÝCHOD?

SE KTERÝMI TÝMY SE LETOS UTKÁME V PRVOLIGOVÉ DIVIZI VÝCHOD?

foto zdroj: hokejbal.cz
 
Mužské áčko Bulldogs již zná své soupeře pro následující ročník 1. Ligy. Kdo jej čeká ve východní divizi? Vrací se Tygři z Mladé Boleslavi a o soutěž níže kleslo pražské Kovo. Pojďme si vše stručně projít.
 
HBC MALENOVICE:
Kvalitní celek, jenž se pomalu blíží ke svému cíli - plastový povrch v Lopik aréně. Jestliže to klapne již před touto sezónou, věříme, že Čamlíci najdou svůj domácí rytmus velmi rychle. Na moderní ploše odehráli již mnoho venkovních zápasů a nevedli si vůbec špatně.
 
HBC PARDUBICE "B"
Mladé a dravé mužstvo z města perníku, o další sezónu 1. Ligy moudřejší a zkušenější. Pardubice ukazují, že umí potrápit každého a v jejich třetím prvoligovém ročníku budou jistě pomýšlet na vyšší mety než čtvrtfinále.
 
HBC TYGŘI MLADÁ BOLESLAV
Tygři si vybojovali návrat do druhé nejvyšší soutěže prvenstvím ve 2. Lize Čechy-střed. Jejich současný kádr obsahuje i hráče ostřílené extraligou a bezpochyby nemají v plánu se vyskytovat ve spodnější polovině tabulky jako tenkrát. Buldoci se s Boleslaví naposledy střetli v listopadu 2017.
 
JEŽCI HEŘMANŮV MĚSTEC
V minulém ročníku se Ježci vrátili do 1. Ligy po velmi dlouhé době. Kvalitu na play-off jednoznačně měli a bojovali o postup až téměř do konce základní části, nakonec ale vyfasovali Černého Petra. Jak moc pichlavé budou jejich bodliny letos?
 
SK KOMETA POLIČKA
Stálice 1. Ligy, každoročně špička. Kometa se vždy řadí mezi největší kandidáty na zlato. V předešlém play-off ji vyřadil Svítkov, který to dotáhl až k mistrovství a postoupil do extraligy.
 
TJ KOVO PRAHA
Ještě vloni extraligový mančaft, který se v nejvyšší soutěži dlouhodobě trápil na chvostu tabulky. Nyní však bude hokejbal přinášet Kovu mnohem větší radost a pro každého z obou divizí 1. Ligy budou Pražané velkou výzvou.