HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czB týmPříspěvkyMARTIN HRUŠKA: ZACELIT DÍRY V KÁDRU NENÍ NIKDY SNADNÉ

MARTIN HRUŠKA: ZACELIT DÍRY V KÁDRU NENÍ NIKDY SNADNÉ

MARTIN HRUŠKA: ZACELIT DÍRY V KÁDRU NENÍ NIKDY SNADNÉ

Nyní něco o záloze Bulldogs Brno. S kapitánem Martinem Hruškou jsme se pobavili o tom, jak tato parta válčí ve druhé lize po odchodu některých užitečných posil. Také nám tento hokejbalista prozradil svůj pohled na současnou situaci v tomto sportu. Více čtěte níže.
 
JAK JSI VIDĚL ZÁPAS NA HŘIŠTI KVALITNÍCH SUDOMĚŘIC, KTERÝ JE ZATÍM VAŠÍM POSLEDNÍM?
Do zápasu jsme šli s tím, že budeme hrát důsledně v obraně a hrozit z protiútoků. To se nám první dvě třetiny dařilo a dvakrát jsme díky tomu vedli. Ve třetí třetině bohužel začaly docházet síly a především tým Sudoměřic prokázal svoje zkušenosti, přečetl naše slabiny a využil jich k obrácení skóre.
 
JAK BYS CELKOVĚ OHODNOTIL PROZATÍMNÍ VÝKONY BÉČKA V TÉTO SEZÓNĚ?
Pokud budu počítat i Český pohár, tak jsme prohráli tři ze čtyř dosavadních zápasů a v každém z nich dostali minimálně tři góly. Myslím, že to nemůže těšit vůbec nikoho. Na druhou stranu, herní projev není špatný, jsme důstojným soupeřem a každého jsme doposud potrápili i při našich prohrách. Musíme dál pracovat na koncentraci v průběhu celého zápasu a neztrácet hlavu, když se soupeři povede dát gól a dostane se do vedení.
 
TRENÉR VÁS ZATÍM VESMĚS CHVÁLIL, ŽE DĚLÁTE OPRAVDU VŠE, CO JE VE VAŠICH SILÁCH. JAK VIDÍŠ ŠANCE B-TÝMU PRO TENTO ROČNÍK 2. LIGY?
Souhlasím s tím, že hrajeme to, na co máme. Část hráčů po minulé sezoně odešla a zacelit díry v kádru nejde ze dne na den. Zároveň má letošní druhá liga kvalitnější obsazení než vloni, především díky příchodu Sudoměřic z extraligy a SK Jihlava z 1. ligy. Myslím, že reálné je pohybovat se kolem čtvrtého místa s tím, že úspěchem by byla třetí příčka po základní části.
 
CHYBÍ TI V MANČAFTU NĚKTEŘÍ JEŠTĚ NEDÁVNÍ SPOLUHRÁČI, CO ODEŠLI?
Jak jsem řekl, zacelit díry v sestavě není nikdy snadné. Každopádně kluci se rozhodli jít jinou cestou, což respektuji a nemá smysl se ohlížet dozadu. Těším se, že si proti sobě zahrajeme kvalitní utkání v druhé lize.
 
JAK VELKOU PRAVDĚPODOBNOST DÁVÁŠ TOMU, ŽE BY SE HOKEJBAL MOHL OPĚT ROZJET ALESPOŇ V PRVNÍ PŮLI LISTOPADU?
Upřímně moc velkou ne. Situace se zatím nezlepšuje a nemyslím si, že bude za měsíc tak dobrá, aby se naplno rozjel i sport. Jedinou šanci vidím v tom, že Buldoci hrají druhou a třetí nejvyšší ligu ve svém sportu, tak by snad mohli spadnout do nějaké výjimky pro registrované soutěže.