HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyRETRO ROZHOVOR SE ŠTĚPÁNEM PROCHÁZKOU

RETRO ROZHOVOR SE ŠTĚPÁNEM PROCHÁZKOU

RETRO ROZHOVOR SE ŠTĚPÁNEM PROCHÁZKOU

Další bývalý Buldok, kterého jsme si s radostí pozvali do naší série retro rozhovorů, nastupoval o uplynulém čtvrtfinále 1. Ligy na straně našich soupeřů z Pedagogu. A nemůže to být nikdo jiný, než Štěpán Procházka! Ten před rokem a půl strávil sezónu v Brně, hrál v defenzívě našeho áčka i juniorky a zanechal tu velkou stopu. Už tenkrát byl neskutečně vyzrálý a vloni mu přišla i zasloužená nabídka z extraligy. Nejen o výše uvedeném jsme prohodili pár slov.
 
ŠTĚPO, JAK SES TĚŠIL NA ZÁPASY PROTI SVÝM RELATIVNĚ NEDÁVNÝM SPOLUHRÁČŮM?
Brno jsem si do play off určitě nepřál, protože vím, jak je to kvalitní tým, ale na kluky jsem se moc těšil. S klukama jsme hodně vtipkovali na hřišti a taky právě proto to byly pro mě nejlepší zápasy z celé sezóny.
 
CO PODLE TVÉHO NÁZORU ROZHODLO ČTVRTFINÁLOVOU SÉRII?
Asi nedokážu říct, co bylo hlavním důvodem našeho vítězství, protože oba týmy chtěly vyhrát za každou cenu. Asi jenom to, že nás provázelo víc štěstíčko, jak v sérii, tak co se týče zranění nebo omluvenek.
 
PO POSLEDNÍM UTKÁNÍ BYLO OD VÁS NADMĚRNĚ SKVĚLÝM GESTEM, ŽE JSTE BULDOKY POZVALI NA OBČERSTVENÍ. JAK U VÁS TENTO NÁPAD VZNIKL?
Nebylo to rozhodně nic plánovaného, ale pozvali bychom každý tým, který by se choval tak, jako Buldoci. Máme respekt pro slušné a nezákeřné týmy a pozvat je na pivo je pro nás to nejmenší.
 
JAKÉ MÁŠ OČEKÁVÁNÍ OD ÚSTECKÉ VLČÍ SMEČKY, PŘES KTEROU POTŘEBUJETE PŘEJÍT?
Vlčí smečka je nejlepší tým 1. ligy, ale věřím, že je dokážeme překvapit jako v sezóně. Očekávám od smečky vyrovnané a disciplinované výkony. Budou to náročné zápasy, ale myslím si, že o nic těžší než s Buldoky.
 
PŘEDPOKLÁDÁM, ŽE PEDAGOG JE PRO TEBE DOMOV. V JIŽNÍCH ČECHÁCH JSI VŠAK PŮSOBIL TAKÉ V PRACHATICÍCH I PÍSKU, JAK NA TO VZPOMÍNÁŠ?
Na Písek a Prachatice mám v podstatě jen krásné vzpomínky. Hlavně na Písek, kde jsem hokejbalově vyrostl a poprvé si "čuchnul" ke kvalitnímu hokejbalu.
 
UŽ BĚHEM SVÉ ETAPY V BRNĚ JSI NAŠIM JUNIORŮM ŠEL SKVĚLÝM PŘÍKLADEM. DOSTAL JSI I ZASLOUŽENOU NABÍDKU Z EXTRALIGOVÉHO KERT PARKU. KDY PŘIBLIŽNĚ BY MOHLA NASTAT TVÁ PREMIÉRA V NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽI?
Řekl bych, že je to ještě běh na dlouhou trať, ale doufám, že budu mít příležitost naskočit a vyzkoušet si extraligu již příští sezónu.