HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyBULDOCI DNES BRALI VŠECHNY BODY A VE ČTVRTFINÁLE ZMĚŘÍ SÍLY S ČESKOBUDĚJOVICKÝM PEDAGOGEM

BULDOCI DNES BRALI VŠECHNY BODY A VE ČTVRTFINÁLE ZMĚŘÍ SÍLY S ČESKOBUDĚJOVICKÝM PEDAGOGEM

BULDOCI DNES BRALI VŠECHNY BODY A VE ČTVRTFINÁLE ZMĚŘÍ SÍLY S ČESKOBUDĚJOVICKÝM PEDAGOGEM

Na závěr základní části vrátili Buldoci svému soupeři předchozí vzájemné klání. Ráz toho dnešního určila první třetina, kterou domácí vyhráli poměrem 2:0. Poté se jim zbytek zápasu dařilo kontrolovat, Pardubice v závěrečném dějství sice zabraly, ale došlo již pouze ke snížení v přesilovce hostí. Brno si zajistilo před play-off druhou pozici a čeká je soupeř z Budějovic, pardubická rezerva narazí na Vlčí smečku z Ústí nad Labem.
 
HBK Bulldogs Brno - HBC Pardubice "B" 2:1 (2:0, 0:0, 0:1)
 
Branky a nahrávky: 13. Vysloužil (Skřivánek), 14. Fišar (Vodvárka, Emmer) - 39. Kunc (Dostál).
 
Rozhodčí: Vrba, Olrich. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 30:20.
 
Sestava domácích: Sterenčák (Makara R.) - Broulík, Heide, Nazad, Šíp – Baláč „C“, Emmer, Fišar, Klíma, Skřivánek, Toman, Valko F., Vodvárka, Vysloužil.
Sestava hostí: Foršt – Doležal, Geisler, Hálek, Kopřiva, Podařil, Svoboda – Bolek, Bucek, Dostál, Kouba, Kunc „C“, Mach, Moravec, Novák, Šimek, Socha.
 
Oběma týmům šlo o zisk co nejlepšího umístění v tabulce, a proto viděli diváci i pár nebezpečných zákroků. Po většinu úvodní periody mělo nápor domácí Brno a Východočeši podnikali ojedinělé výpady, z nichž občas také nebezpečně zahrozili.
 
Dlouho se zdálo, že do první přestávky nepadne žádný gól. Bulldogs hráli dvě přesilové hry, které nezužitkovali, pouze Skřivánek orazítkoval tyčku. Ovšem tentýž hráč v polovině 13. minuty skvělě vybojoval míček u hrazení a připravil obrovskou šanci Janu Vysloužilovi, jenž z voleje pálil přesně do horního růžku – 1:0. Uběhlo jen 32 sekund a na domácí střídačce bylo ještě veseleji. Fišar zůstal osamocen u pravé tyče a vyražené nahození Vodvárky zkušeně uklidil za Forštova záda – 2:0.
 
Ve druhé fázi utkání byli o něco lepším týmem opět domácí, kterým se podařilo odvrátit hrozby ve dvou početních převahách hostí. Nejznamenitější šance třetiny přišla až krátce před hvizdem, když běžěli sami na východočeského gólmana Emmer s Vodvárkou, leč druhý jmenovaný minul.
 
Do třetí patnáctiminutovky spadlo pár kapek deště. Stále však bylo tempo zápasu na slušné úrovni, na straně Pardubic byla vidět zvýšená aktivita. V čase 38:34 hosté potrestali Šípův faul z hole kapitána Kunce, jehož nepřesnou střelu od modré čáry tečoval domácí Fišar – 1:2. Následně promrhali obrovské příležitosti k uklidňujícím gólům zejména Toman a Emmer, ale o plný bodový zisk Brno nakonec nepřišlo.