HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czB týmPříspěvkyTABULKA SE JEŠTĚ MŮŽE ÚPLNĚ PROHÁZET, ŘÍKÁ LUKÁŠ ALEXA

TABULKA SE JEŠTĚ MŮŽE ÚPLNĚ PROHÁZET, ŘÍKÁ LUKÁŠ ALEXA

TABULKA SE JEŠTĚ MŮŽE ÚPLNĚ PROHÁZET, ŘÍKÁ LUKÁŠ ALEXA

Čtyři jarní zápasy absolvovala rezerva Bulldogs Brno a s ní i brankář Lukáš Alexa. Prozatím Brno v této fázi 2. ligy zvítězilo pouze jednou, ale k postupové čtyřce má stále velmi blízko. S kvalitním gólmanem, jenž se nedávno vrátil po zranění na svoji pozici, jsme provedli krátké interview.
 
ČEDE, CHVÍLI JSTE SE S BÉČKEM RVALI O TOP3, NYNÍ JSTE PO DVOU PORÁŽKÁCH NA PÁTÉ POZICI, ALE NENÍ ZDALEKA NIC ZTRACENO. V ČEM BYL PODLE TEBE NEJVĚTŠÍ PROBLÉM V POSLEDNÍCH DVOU ZÁPASECH?
Tak oba dva zápasy skončily velmi těsným rozdílem, ale pokaždé rozhodla lepší koncovka soupeře. V Okříškách tomu určitě přidala i výhoda domácího hřiště a moje laciné góly. V Brně jsme dlouho vedli, ale i přes spousty šancí bohužel jenom o gól. V závěru zápasu jsme Jihlavě darovali přesilovku 5:3, kterou proměnili a vzápětí zvýšili na 2:1. V powerplay už se nám nepodařilo vyrovnat.
 
JAKO DALŠÍHO VYZVETE NA DOMÁCÍ PŮDĚ SUDOMĚŘICE, KTERÉ MOMENTÁLNĚ PROŽÍVAJÍ TĚŽŠÍ OBDOBÍ, ALE TABULKU STÁLE VEDOU. CO BUDE TŘEBA, ABY TŘI BODY ZŮSTALY V BRNĚ?
Na posledních výsledcích Sudoměřic je krásně vidět to, co vždycky platilo, platí a platit bude. Porazit se dá každý tým. Je jenom potřeba, aby každý na hřišti hrál přesně to, na čem jsme se domluvili.
 
DÁVÁŠ VELKOU PRAVDĚPODOBNOST TOMU, ŽE BYSTE MOHLI NARAZIT NA SUDOMĚŘICKÉ SK I V SEMIFINÁLE PLAY-OFF, JESTLIŽE SE TAM PROBOJUJETE?
Tak tomu nedávám vůbec velkou pravděpodobnost. Tabulka se ještě může úplně proházet.
 
JAK HODNOTÍŠ VÝKONY TVÉHO SPOLUHRÁČE JIRKY KUNTOŠE, JENŽ TEĎ DOSTÁVÁ ČÍM DÁL VÍCE PŘÍLEŽITOSTÍ TAKÉ V 1. LIZE? A KDO DALŠÍ Z BÉČKA BY SI DLE TVÉHO NÁZORU ZASLOUŽIL V BRZKÉ DOBĚ PREMIÉRU V A-SESTAVĚ?
Výkony na hřišti nebo mimo hřiště? Obojí myslím na velmi slušné úrovni, takže je určitě dobře, že k nám přišel. A co se týče příležitosti nastoupit za A v 1. lize? Tam pro každého platí ještě mnohem víc než v naší lize, že nerozhodují jenom individuální dovednosti, ale dodržování herního systému, morálky atd.. To si musí každý dopředu rozmyslet, jestli je schopný a ochotný se tomu podřídit nebo ne. Takže otázka asi úplně není jestli by si to někdo zasloužil, ale jestli na to má. A to asi nedokážu posoudit.
 
JAK SIS Z POHLEDU BRANKÁŘE UŽIL SOUBOJ S FLYERS, V NĚMŽ JSTE DOSÁHLI NA ZATÍM POSLEDNÍ VÝHRU?
Pro mě to byl hlavně první zápas po zranění na začátku sezóny. To je vždycky trochu náročné, dostat se zpátky do zápasového tempa. Taky jsem si tam hned v první třetině šupl krásného vlastence. Ale naštěstí jsme v tu dobu už vedli o 3 góly, borce to asi moc nerozhodilo a mě spíš konečně probralo a nakoplo. Jinak si myslím, že jsme měli zápas celkem pod kontrolou a Flyers na konci zápasu jenom kosmeticky upravili výsledek.