HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyÁČKO PO MENŠÍM ÚTLUMU NAPLNO ZABODOVALO

ÁČKO PO MENŠÍM ÚTLUMU NAPLNO ZABODOVALO

ÁČKO PO MENŠÍM ÚTLUMU NAPLNO ZABODOVALO

Buldoci dnes o parník předčili návštěvníky z Hodonína, kteří do play-off pravděpodobně nezasáhnou. Pro Brňany je to teprve druhá jarní výhra. Ti dnes zápas kontrolovali a stejně jako v září nedovolili tomuto soupeři na jejich plastu skórovat. Po dvou brankách si připsali Dominik Toman a Jakub Klíma.
 
1.Liga: HBK Bulldogs Brno - HBC Hodonín 7:0 (4:0, 1:0, 2:0)
 
Branky a nahrávky: 2. Vodvárka (Klíma, Emmer), 11. Emmer (Hudec), 14. Klíma (Hudec, Toman), 14. Baláč (Broulík, Klíma), 17. Klíma (Vodvárka), 33. Toman (bez asistence), 42. Toman (bez asistence).
Rozhodčí: Prudík, Škrobák M.. Vyloučení: 8:10; z toho Kuntoš (dom.) OT; Zetocha (hos.) OT, Helešic (hos.) OT. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 35:14.
 
Sestava domácích: Sterenčák (Šťastný) – Broulík, Dmytryszyn, Heide, Jandourek, Valko J., Zbranek – Baláč „C“, Emmer, Fišar, Hudec, Klíma, Kuntoš, Toman, Valko F., Vodvárka.
Sestava hostí: Lindner (Oláh) – Helešic, Hübl, Krupica, Morrison, Navrátil, Randis, Rapant „C“, Šupa, Švagerka J., Švagerka M., Toman, Tóth D., Tóth M., Zetocha.
 
Brno chtělo po třech nepovedených utkáních zabodovat a od úvodního buly šlo za svým cílem. Po jedné odehrané minutě se jako první zapsal do střelecké listiny Vodvárka, jenž tečoval projektil Klímy – 1:0. V čase 10:42 zaplul po buly přesně do šibenice tahák Filipa Emmera – 2:0. Do konce úvodního dějství se Buldoci radovali ještě dvakrát. V přesilovce udeřil Jakub Klíma a zanedlouho úspěšnou tečí mezi betony Lindnera stanovil kapitán Baláč po siréně účet 4:0. Občas ale domácí vyráběli chyby při rozehrávkách a ve znamenitých šancích se ocitli Michal Tóth a Nikolas Randis.
 
Krátce po přestávce se skóre měnilo znovu, když v početní převaze pálil podruhé do černého Klíma – 5:0. Obraz hry se ve druhé periodě nikterak nezměnil. Brněnští chodili mnohem častěji do přečíslení, ale další trefu již během této části nepřidali. Domácí gólman byl také několikrát zaměstnán, ale s přehledem si poradil.
 
V závěrečné fázi se zápas dohrával a padly i nějaké menší potyčky plus osobní tresty. Dvěma údery ještě upravil skóre Dominik Toman, který správně vyřešil trestný nájezd a při přesilovce Hodonína využil námazu od obránce – 7:0. Na čistém kontě má jistý podíl také Lukáš Sterenčák, jenž zlikvidoval všechny pokusy hostujících hráčů včetně Rapantovy penalty.