HBK Bulldogs Brno | Příspěvky

buldoci.czA týmPříspěvkyJAN VYSLOUŽIL: ROK OD ROKU JE VIDĚT, ŽE TÝM DOZRÁVÁ

JAN VYSLOUŽIL: ROK OD ROKU JE VIDĚT, ŽE TÝM DOZRÁVÁ

JAN VYSLOUŽIL: ROK OD ROKU JE VIDĚT, ŽE TÝM DOZRÁVÁ

Po roční pauze se mezi mantinely vrátil Honza Vysloužil, kterého jsme rovnou i vyzpovídali. Tento vytáhlý forvard sice nestřílel branky tak často, ale vždy podával solidní výkony. Jak se popasoval se svými zdravotními problémy a jak vidí jarní pokračování Buldoků v 1. Lize? To se dozvíte v následujícím interview.
 
HONZO, PŘES ROK JSME TĚ NA HŘIŠTI NEVIDĚLI. JAK PROBÍHALO TVÉ ZOTAVOVÁNÍ ZE ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ S KOLENEM?
Bylo potřeba nechat kolenu nějakou dobu klid, rehabilitovat a posílit postižené místo. Musím zaklepat, že se to asi podařilo, jelikož veškeré problémy odezněly a od léta jsem mohl přidávat zátěž. Po individuálním tréninku se dnes cítím lépe než před vynucenou pauzou.
 
JAKÉ PRO TEBE BYLO NASKOČIT PO ROCE ZA A-TÝM BULLDOGS ROVNOU PROTI EXTRALIGOVÉMU SOUPEŘI Z KARVINÉ?
S nástupem za A-tým jsem počítal v jarní části, takže to byl super pocit, že jsem se mohl vrátit na hřiště už na podzim, byť jako zdravý náhradník na dvě střídání. Že to bylo proti extraligovým hráčům, jsem v tu chvíli ani nevnímal.
 
JAK BYS OHODNOTIL CESTU BULDOKŮ 1. LIGOU BĚHEM DOBY, CO JSI NEHRÁL? BYLA BRONZOVÁ MEDAILE PODLE TVÉHO NÁZORU DOBRÝM ÚSPĚCHEM?
Rok od roku je vidět, že tým dozrává a posouvá se kvalitativně nahoru a bronz, který kluci vybojovali, je toho důkazem. Navíc se jim to podařilo v chaotické pandemické době, což se také cení. Mám i radost z mladých hráčů jako je Dominik Toman nebo Petr Heide, že se takhle dobře zapracovali.
 
BYL PRO TEBE VELKÝ NÁDECH NOSTALGIE SI ZAHRÁT V BHL ZA VÍTĚZNOU PARTU BRNO-VENKOV, V NÍŽ SES POTKAL I SE SVÝMI BÝVALÝMI SPOLUHRÁČI Z JUNDROVA, VČETNĚ TVÉHO BRATRA?
Tak určitě. Celý nápad vznikl v lockdownu u piva na Zoomu, kde jsme se spojili s Honzou Havelkou a Honzou Sklenářem a vymysleli tohle jundrovské zmrtvýchvstání. Jsem rád, že jsem se se všemi, a hlavně s bráchou mohl po letech zase sejít na hřišti, a že se to podařilo vyhrát.
 
JAK SE TI LÍBÍ SYSTÉM 1.NHBL PRO TUTO SEZÓNU A JAKÉ JSOU TVÉ VYHLÍDKY DO DALŠÍCH KOL, PŘÍPADNĚ PLAY-OFF?
Vzhledem k tomu, že v soutěži nebezpečně ubývaly týmy, je z mého pohledu dobře, že došlo k rozdělení na západní a východní část, což vede k úspoře nákladů a času a pravděpodobně to bylo motivací pro některé týmy přihlásit se do soutěže. V play-off bude poté zajímavé sledovat srovnání východu a západu. U nás to vypadá, že na jaro budeme mít široký kádr a vzhledem k letošním výsledkům (a výsledkům z minulých let) chce tým samozřejmě dojít v play-off co nejdál. Pro mě osobně to znamená hrát o extraligu.